Ruch jest ważny w każdym etapie życia. Warto dlatego zadbać, by nasza pociecha nie spędzała każdej wolnej chwili przed telewizorem czy komputerem. Zabawy ruchowe są nie tylko świetną propozycją na nudę, dają również możliwość rozwoju.

Większość dzieci kocha ruch, dlatego propozycja ćwiczeń z pewnością spotka się z dużą aprobatą. Ważne jest, aby dostosować zajęcia ruchowe do umiejętności swojej pociechy, podnosząc z czasem poprzeczkę.
Trzylatki nie są jeszcze bardzo sprawne, jednak kochają wspinanie się i pokonywanie przeszkód, bieganie. Mogą mieć trudność z utrzymaniem równowagi, jednak możemy pomóc im w wykonaniu tego zadania, co z pewnością spotka się z entuzjazmem z ich strony. Trzylatek nie potrafi jeszcze łapać piłki, jednak z pewnością spodoba mu się jej turlanie.
Znacznie sprawniejsze są już czterolatki, które w tym wieku potrafią na ogół łapać piłkę oraz stać na jednej nodze. Poza tym uwielbiają bieganie i pokonywanie przeszkód, także na jednej nodze.
U pięciolatków zauważyć można już predyspozycje do zajęć ruchowych a przy tym indywidualne różnice. Dzieci uwielbiają ruch, podczas którego doskonale radzą sobie zarówno z rzucaniem, jak i łapaniem piłki.
W przypadku sześciolatków mówić można o opanowaniu wielu czynności, które dzieci te wykonują w ruchu.

Niemal każde dziecko kocha ruch, podczas którego traci wiele energii. Jako rodzice powinniśmy zatem zadbać o to, by dostarczać mu cennych składników umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie organizmu. To bardzo ważne, by dziecko miało szansę na właściwe rozwijanie się. Pamiętajmy zatem o rozpoczęciu każdego dnia pożywnym śniadaniem, bez którego dziecko nie powinno wyjść z domu. 

Rzadko które dziecko nie skorzysta z możliwości spędzenia czasu w aktywny sposób. Nie należy dziecku tego odmawiać, bowiem przynosi to mnóstwo korzyści zarówno dla organizmu, jak i jego rozwoju. Warto dlatego tak organizować dziecku czas, aby każdego dnia dać mu szansę na ciekawe zajęcia ruchowe.

W związku że jesień nie sprzyja ruchowi na zewnątrz, przedstawiamy propozycje ciekawych zajęć, którym można oddawać się w mieszkaniu. Wszystkie ćwiczenia gwarantują nie tylko dobrą zabawę, ale także rozwój dziecka.

Naśladowanie

Siadamy z dzieckiem naprzeciwko siebie, wykonujemy czynność, którą dziecko naśladuje, na przykład rysujemy w powietrzu koło lub serce, następnie przechodzimy do min. Po 4-5 razach, zamieniamy się rolami.
Ćwiczenie usprawnia ręce, zmusza do koncentracji oraz odwzorowywania.

Koncert

Dziecko siada na podłodze, następnie na hasło „bęben” uderza o podłogę piętami, na hasło „pianino” uderza o podłogę palcami stóp. Ćwiczenie to można połączyć ze śpiewaniem piosenek.

Skakanka

Skakanka może służyć nie tylko do skakania. Można ułożyć ją na podłodze wytyczając w ten sposób drogę, którą dziecko ma pokonać z wdziękiem i gracją. Ćwiczenie zachęca do chodzenia z wyprostowanymi plecami, podniesioną głową.

Basen na sucho

Wiele dzieci lubi pluskać się w wodzie. Ćwiczenia w nauce pływania można przeprowadzić na sucho, w pokoju dziecka. Maluch kładzie się na podłodze na brzuszku i wykonuje ruchy żabki.

Mecz piłki

Piłka to zabawka, która znajduje się niemal w każdym pokoju dziecięcym. Można wykorzystywać ją na wiele sposobów, rzucać, turlać, kopać.
Jedną z ciekawych propozycji jest urządzenie z dzieckiem meczu. Jego atrakcyjność polega na tym, że dziecko uderza piłkę czołem pokonując drogę na czworaka. Za bramkę mogą posłużyć drzwi do pokoju, można ją także wytyczyć na przykład z klocków.

Wyścigi wielbłądów

Dziecko przeobraża się w wielbłąda. Chodzi na czworaka w wyprostowanymi nogami i podniesioną pupą. Jeśli mamy ochotę, możemy także wziąć udział w zabawie organizując wyścig lub wystawę wielbłądów.

Wyobraźnia dziecka jest cudowna, dlatego dajmy szansę na zaproponowanie mu zabawy. Nasz entuzjazm z pewnością sprawi, że dziecko chętniej będzie wymyślało coraz to nowe propozycje.

Współczesna medycyna bardzo dynamicznie się rozwija. Jeszcze na początku ubiegłego stulecia nie do pomyślenia było, że powstanie np. laser i będzie powszechnie wykorzystywany również w medycynie do leczenia różnych schorzeń oraz przy rehabilitacji. Nikt również nie przewidział, że pojawi się medycyna estetyczna. A jednak współczesna medycyna idzie właśnie w tym kierunku i coraz częściej wykorzystuje przy tym nowoczesne technologie. Dzięki nim możliwe stało się dokonanie wielu odkryć, które umożliwiły prowadzenie skomplikowanych badań oraz stworzenie rewolucyjnych leków. Współczesny sprzęt medyczny daje mnóstwo możliwości. Nie tylko można dzięki niemu wykonać profesjonalne zdjęcia RTG, zbadań dokładnie wszystkie parametry poszczególnych narządów, podejrzeć rozwój płodu. Możliwe stało się również sztuczne podtrzymywanie życia. Specjalne urządzenia również nadzorują pracę układu krwionośnego i serca. Tego typu sprzęty znaleźć można głównie w szpitalach. Również we wszystkich praktycznie gabinetach specjalistycznych używa się rozmaitych urządzeń, które pomagają dogłębnie zbadać problem i go wyleczyć.

 

Grzybica może być często zbagatelizowana i uznana za obtarcie lub zwykłym swędzeniem po zbyt długim noszeniu zakrytego obuwia (szczególnie w ciepłe dni).  Jednak już pierwsze objawy w postaci swędzenia, pieczenia albo zaczerwienienia powinny zostać potraktowane poważnie. Być może to właśnie pierwsze stadium grzybicy!

Trzeba pamiętać, że grzybica to choroba i należy ją odpowiednio wcześnie leczyć, aby nie dopuścić do rozwoju dolegliwości. Grzybicę wywołują grzyby z rodzaju Candida, które rozwijają się w wilgotnych, ciepłych miejscach. Dlatego bardzo często na tę chorobę narażone są stopy. Chodzenie w zakrytych butach, które nie przepuszczają powietrza, chodzenie boso w miejscach typu basen, siłownia mogą powodować zarażenie się grzybicą.

Pierwszymi oznakami są:

 • Drobne pęknięcia skóry, które swędzą i pieką;
 • Skóra jest tak sucha, że wygląda jakby była pokryta białą powłoką;
 • Skóra złuszcza się;
 • Skóra jest zaczerwieniona;
 • Paznokcie stają się łamliwe, zmieniają kolor, skóra wokół nich jest zaczerwieniona i występuje obrzęk;
 • Pojawiają się wypełnione płynem surowiczym drobne pęcherze;
 • Skóra pęka i ciężko się goi;
 • Stopy pomimo używania talków, sprayów mają nieprzyjemny zapach.

Leczenie grzybicy nie jest wyborem, ale koniecznością!

Pomocne rady przy leczeniu grzybicy

Aby wzmocnić działanie preparatów zwalczających grzybicę warto zastosować się do kilku sprawdzonych wskazówek:

 • Jak najczęściej staraj się nosić odkryte, przewiewne obuwie;
 • Często zmieniaj obuwie – jeżeli siedzisz długo w pracy i masz taką możliwość to miej zawsze w pogotowiu lekkie buty, sandały, klapki;
 • Buty, które były noszone najczęściej warto wyrzucić. Jeżeli nie chcesz tego robić to porządnie je wypierz (jeżeli istnieje taka możliwość) i dokładnie zdezynfekuj;
 • Obuwie, które jest długo noszone za dnia warto przewietrzyć do momentu, aż całkowicie wyschnie;
 • Nie kupuj skarpet, które zawierają duże domieszki sztucznych materiałów. Warto zainwestować w skarpetki, które są stworzone z naturalnych materiałów, ponieważ będą one bardziej przewiewne i nie będą skutkować nadmiernym poceniem się stóp;
 • W miejscach publicznych takich jak basen lub siłownia zawsze pamiętaj o klapkach. Uchroni Cię to przed zarażeniem się grzybicą;
 • Jeden ręcznik przeznacz tylko do stóp (jeden na jedną osobę)  i regularnie pierz go w wysokich temperaturach, aby wyeliminować przenoszenie choroby;
 • Zadbaj o dokładne wyczyszczenie i zdezynfekowanie wszelkich wykładzin, dywanów i dywaników, po których domownicy chodzą boso – dzięki temu nie zarażą się oni grzybicą.

Fungalor – preparat na grzybicę

Fungalor to inny od dostępnych na rynku produkt do walki  z grzybicą. Jego unikalny, naturalny skład zapewnia świetne rezultaty lecznicze i profilaktyczne.

Skład kremu Fungalor

Klimbazol – środek o bardzo silnym działaniu przeciwgrzybiczym, przeciwbakteryjnym i przeciwłupieżowym.  Neutralizuje objawy grzybicy takie jak: uporczywe swędzenie, pieczenie. Eliminuje ogniska grzybicy i ochrania przez tworzeniem się nowych.

Farnezol – działa antyseptycznie. Skutecznie zapobiega nadmiernemu poceniu się stóp nadając im przyjemny, konwaliowy zapach. Przeciwdziała ponownym zakażeniom grzybiczym oraz bakteryjnym.

Witamina E – stanowi barierę ochronną organizmu, dzięki czemu zapobiega infekcjom.  Minimalizuje łuszczenie się naskórka i sprawia, że zrogowaciała skóra staje się miękka.

Olejek eteryczny – dodatek naturalnych olejków eterycznych zapewnia długotrwały, przyjemny zapach oraz uczucie schłodzenia.

Co zapewnia stosowanie kremu Fungalor?

Walka z grzybicą musi być długotrwałym, a nie doraźnym działaniem. Przerwanie kuracji może spowodować nawrót choroby. Dlatego, aby uzyskać maksymalne wyniki należy stosować krem Fungalor aż do całkowitego pozbycia się objawów zarażenia grzybicą.

Krem Fungalor nie tylko leczy grzybicę, ale również stanowi doskonałą ochronę przed ponownym zarażeniem.

Krem Fungalor nie wywołuje żadnych skutków ubocznych i nie ma przeciwwskazań do stosowania go zarówno w leczeniu różnych faz rozwoju choroby, jak i w zapobieganiu zarażeniu.

Opinie klientów stosujących krem Fungalor

„Nie wierzę w tabletki na grzybicę, dlatego postanowiłam kupić krem Fungalor, który działa w miejscu występowania choroby. Uważam, że jest to zdecydowanie bardziej skuteczna kuracja, niż tabletki czy kapsułki, które muszą przejść przez cały organizm. Bardzo cieszę się z tej decyzji, ponieważ wszelkie objawy ustąpiły i nie muszę się już martwić, że zarażę bliskich. Zdecydowanie polecam ten krem! Rozwiązał moje problemy szybko i skutecznie.”

Katarzyna

„Prowadzę bardzo intensywny tryb życia i niestety przez to dość długo chodzę w jednych butach. Przez to już nie raz złapałam grzybicę. Szukałam rozwiązań i przypadkiem trafiłam na krem Fungalor. Stosowałam go przez miesiąc i bardzo szybko zauważyłam pierwsze efekty. Skóra na stopach wróciła do normy, nogi nie pocą mi się tak bardzo jak wcześniej, nic nie swędzi i nie piecze. Super krem, super działanie!”

Joanna

KUP TERAZ! 

Grzybica paznokci w zasadzie może wystąpić i nie zostać wcale przez nas zauważona. Zwykle jest to etap początkowy, gdzie paznokcie są kruche i łamliwe i pojawiają się słabo widoczne przebarwienia. Przeważnie lekceważymy takie objawy, które tłumaczymy „brakiem witamin” lub długotrwałym trzymaniem lakieru na paznokciach. Ale niestety – to już właśnie może być grzybica.

Dalsze objawy dają się już łatwo zauważyć. Przede wszystkim występuje rogowacenie lub bruzdy łącznie z utratą przejrzystości i zmianą barwy płytki paznokcia. Zwykle zainfekowany paznokieć robi się żółtawy lub białawy, a do tego występuje znaczne już osłabienie płytki i paznokieć może odklejać się od macierzy.

Przy grzybicy paznokci mogą także powstać ropiejące miejsca, które po ucisku na paznokieć wydzielają ropną maź. Często pojawia się przy tym także uczucie bólu palców. Grzybica atakuje zdecydowanie częściej paznokcie u stóp niż paznokcie u dłoni, a dokładniej: pierwszy i piąty palec stopy. Przyczyną tego jest najprawdopodobniej ucisk buta/skarpetki, który najsilniej ściska te właśnie palce.

Przez cały czas kuracji korzystnie jest zastosować olej z czosnku w kapsułkach Garlic Caps 2×1 bezpośrednio na skórę oraz Oregano Oil – wmasowywać w skórę,  na noc.

Skąd mam grzybicę paznokci?

Grzybica paznokci często jest powikłaniem po niewyleczonej grzybicy stóp. Statystycznie, co piąty Polak cierpi już na tę dolegliwość, a zarazić można się najczęściej podczas pobytu na basenie, w saunie, pod prysznicem. Także noszenie czyjegoś obuwia lub skarpetek może stanowić zagrożenie. Równie niebezpieczne jest korzystanie z przyrządów pielęgnacji stóp: pumeks, pilnik, tarka, obcążki, nożyczki do pedicure, które nie są zawsze dezynfekowane w gabinetach kosmetycznych lub które zdarza się bezwiednie pożyczyć od zainfekowanej osoby.

Czynniki powodujące infekcję grzybiczą paznokci:

 • zaburzenia krążenia
 • słaba odporność
 • stosowanie sterydów
 • zaburzenia hormonalne
 • potliwość stóp
 • nieprzewiewne obuwie
 • obcisłe, syntetyczne skarpetki
 • tipsy – sztuczne paznokcie, lakiery do paznokci
 • czynniki środowiskowe
 • korzystanie z publicznych basenów, SPA, łaźni

Należy pamiętać o tym, że leczenie grzybicy paznokci jest procesem długotrwałym i często nawet kapryśnym. Grzybica może ustąpić, a za chwilę powrócić i to ze zdwojoną siłą. Dodatkową trudność procesu leczenia sprawia także to, że często grzybica paznokcia wiąże się z równie trudną do wyleczenia grzybicą stóp i „lubi” przenosić się na sąsiednie palce i kolonizować nowe miejsca na skórze. Dobrze jest korzystać z dodatkowych maści na paznokcie. Należy jednak zwrócić uwagę na skład takiej maści – musi być całkowicie naturalna, a więc z naturalnych składników, ponieważ takie produkty (tu również opisane), dzięki surowcom naturalnego pochodzenia, lepiej się przyswajają i działają silniej niż syntetyczne leki apteczne. Nie mają także skutków ubocznych ani nie wpływają negatywnie na wątrobę.

Gdy już jesteśmy dotknięci grzybicą paznokcia, należy bardzo uważać, aby nie zainfekować pozostałych członków rodziny. Przede wszystkim nie wolno wtedy dzielić się ręcznikami, skarpetkami, butami, kremami oraz przyborami do pielęgnacji paznokci. Do płynu do mycia rąk i stóp warto dodać też kilka kropel olejku z oregano, ponieważ będzie on bardzo skutecznie odkażał.

„Małe jest piękne” jak mówi stare polskie przysłowie. Podobno przysłowia są mądrością ludu, ale czy to przysłowie dotyczy również kobiecych piersi? Na pewno tak, bo, jak uważa 90% mężczyzn, najpiękniejsze w ciele kobiety są ich piersi i nieważne czy one są małe, czy duże. Jednak diametralnie się to zmienia, jeżeli zapytamy ich o wielkość kobiecego biustu. Tutaj niestety statystyki dla kobiet są okrutne, ponieważ ponad 90% mężczyzn uważa, że kobieta powinna być hojnie obdarzona przez naturę. To właśnie na duże, jędrne piersi mężczyźni najczęściej kierują swój wzrok, mijając kobietę na chodniku, a nawet dyskretnie spoglądają na nie podczas rozmowy z nią. Z psychologicznego punktu widzenia, mężczyźni wolą kobiety z większym biustem, ponieważ podświadomie w takiej kobiecie widzą dobrą kandydatkę na matkę ich przyszłych dzieci, kojarzy im się to z obfitością i dostatnim życiem. Również większość kobiet wolałaby mieć bardziej obfite piersi, ponieważ uważają, że większy biust poprawiłby ich atrakcyjność, sylwetkę i poczułyby się pewniejsze. Często biust kobiety traci na atrakcyjności po przebytej ciąży. Piersi w trakcie ciąży powiększają się z przyczyn hormonalnych, ale i również z nadmiaru tłuszczu. Kobiety w okresie ciąży z reguły mają większy apetyt, jeżeli więc nie zastosują zdrowej diety, to skóra od nadmiaru tłuszczu będzie się rozciągała. W dalszej kolejności spowoduje to rozstępy i piersi po ciąży oraz karmieniu dziecka, nie powrócą już do wcześniejszego kształtu. Bywa również tak, iż stają się nie dość, że mniejsze to jeszcze bardziej obwisłe. Dlatego, aby nie dopuścić, do tego typu sytuacji warto spróbować zastosować najnowszy produkt Bust Size. Krem ten pojawił się dosyć niedawno na naszym rynku, jednak podbił już serca nie jednej kobiety.   Dlaczego Bust Size jest taki wyjątkowy? Cała moc kremu Bust Size nie polega tylko na pustym powiększeniu piersi, tak jak działa większość tego typu preparatów. Bust Size to jest krem działający na zasadzie „czapki niewidki”, czyli podobnie jak niewidoczny biustonosz push up. Dzięki systematycznemu zastosowaniu kremu piersi staną się nie tylko pełniejsze, ale również bardziej podniesione do góry. Dodatkowo za pomocą preparatu biust stanie się jędrniejszy, bardziej ponętny, a skóra będzie elastyczna i lśniąca. Ponadto całą moc tego produktu tkwi w jego składzie. Mianowicie krem posiada w swoim składzie same naturalne komponenty typu:
 • Korzeń kudzu – roślina ta jest bardzo popularna w krajach azjatyckich. Rośłina ta zaopatruje skórę w odpowiednie składniki odżywcze oraz wpływa na utworzenie się specjalnej warstwy ochronnej.
 • Deoksymiroestrol – jest to składnik podobny do hormonu, ale nie jest on hormonem. Substancja ta znacznie stymuluje produkcję estrogenu. Ten hormon powoduje znaczne powiększenie biustu. Związek ten korzystnie wpływa na cały organizm, poprawiając przy tym jędrność skóry.
 • Olejek różany – jest to jeden z najdroższych, a zarazem najcenniejszych olejków eterycznych. Olejek różany jest silnym afrodyzjakiem. Ponadto łagodzi podrażnienia, wygładza i poprawia elastyczność skóry. Olejek różany regeneruje skórę i posiada działanie odmładzające.
Dla kogo przeznaczony jest krem Bust Size? Ten preparat został stworzony specjalnie dla kobiet bardzo wymagających, które mają problem z wyglądem swojego biustu. Do najczęstszych defektów piersi kobiecych, z którymi w zupełności poradzi sobie krem to:
 •       Uprzykrzające życie rozstępy
 •       Pojawiające się widoczne procesy starcze
 •       Zwisające piersi
 •       Za mały biust
 •       Mało elastyczna i matowa skóra
W jaki sposób należy stosować preparat Bust Size? W pierwszej kolejności należy idealnie oczyścić skórę okolicy, na którą będzie nakładany krem. Jeżeli skóra jest już przygotowana, trzeba nanieść niewielką ilość kremu na ręce. Następnie należy bardzo delikatnie wmasować okrężnymi ruchami. Masaż powinien trwać od 10 do 15 minut. Oczywiście krem należy aplikować na obie piersi równomiernie. Aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, preparat należy stosować dwa razy dziennie. Najlepszą porą stosowania preparatu jest rano oraz wieczór. Jakie przynosi korzyści stosowanie kremu Bust Size? Po pierwsze bardzo dużym pozytywem jest konsystencja kremu, gdyż jak większość tego typu produktów się nie lepi. Poza tym idealnie się wchłania, dzięki czemu nie brudzi ubrań. Jednak to nie wszystkie atuty tego kremu, mianowicie:
 •       Poprawia koloryt oraz elastyczność skóry.
 •       Likwiduje wszystkie niedoskonałości typu rozstępy.
 •       Po miesiącu stosowania widać wyraźne rezultaty w postaci rozmiaru stanika większego przynajmniej o rozmiar.
 •       Daje efekt typu push up.
 •       Bardzo ładnie reguluje kształt piersi.
 •       Biust jest nie tylko większy, ale pełniejszy.
 •       Może być przeznaczony dla kobiet w każdym wieku.
 •       Idealnie nawilża i regeneruje skórę.
Zapoznaj się z najczęściej występującymi komentarzami na temat kremu Bust Size. Martyna 28 lat. Ten produkt jest na duży plus, gdyż bardzo szybko się wchłania i ręce się nie lepią (te dwie cechy są najważniejsze przy wyborze kremu do biustu). Dodatkowym plusem jest piękny i subtelny zapach. Skóra staje się delikatniejsza i dzięki temu jest bardzo przyjemny w użytkowaniu. Biust się lekko uniósł, a stan skóry moich piersi widocznie się poprawił. Bardzo dużym pozytywem jest cena, stosowałam dużo droższe produkty i nie dawały takich rezultatów jak krem Bust Size. Bardzo gorąco polecam każdej kobiecie, która chce poprawić wygląd swoich piersi bez potrzeby zabiegu chirurgicznego. Kinga, 36 lat. Stan mojego biustu znacznie pogorszył się po urodzeniu dzieci. Próbowałam wielu sposobów, jednak żaden z nich nie przynosił efektów. Postanowiłam zrobić sobie operację plastyczną. Bardzo długo się nad tym zastanawiałam i poradziłam się przyjaciółki, co z tym zrobić. Kasia podpowiedziała mi, abym spróbowała stosować krem Bust Size. Nie miałam nic do stracenia, a poza tym pomyślałam, że może to być idealna alternatywa dla drogiego zabiegu. Po miesiącu stosowania mój biust zmienił się nie do poznania. Piersi stały się jędrne, miękkie w dotyku i bez widocznych rozstępów. Poza tym biust podniósł się do góry, a ja znowu mogę zakładać sukienki z dekoltem. Polecam Bust Size każdej kobiecie, która chce mieć piękny biust! Jeżeli chcesz zamówić krem Bust Size, wystarczą tylko trzy kroki:
 1. Pierwszym krokiem, jest wejście na stronę producenta - http://bust-size.pl/
 2. Wypełnij krótki formularz i poczekaj na telefon od konsultanta, podczas którego dopełnisz wszystkich niezbędnych formalności.
 3. Zapłać za produkt i czekaj na kuriera.
Zamawiając produkt za pomocą strony producenta, masz pewność, że dostaniesz oryginalny krem na powiększenie piersi. Ponadto możesz uzyskać produkt za 50% ceny, gdyż producent umieszcza na swojej stronie różnego rodzaju promocje i rabaty. Dodatkowo każdy oryginalny produkt Bust Size objęty jest gwarancją skuteczności. Gwarancja skuteczności – polega to na tym, że producent daje 90 dni gwarancji, iż produkt przyniesie zadowalające efekty. Jeżeli jednak stanie się inaczej i z jakichś powodów Bust Size nie spełni Twoich wymagań, możesz oddać nieotwarte opakowanie i uzyskasz zwrot pieniędzy. Przeciwwskazania Krem Bust Size jest całkowicie bezpiecznym produktem, który nie zawiera hormonów, ani innych szkodliwych składników. Posiada same naturalne składniki, jednak istnieje kilka ograniczeń, typu:
 • Okres dojrzewania.
 • Obecność zbyt dużej siatki naczyniowej.
 • Nowotwory piersi.
Pomimo, iż skład preparatu nie jest szkodliwy, nie wolno ryzykować. Głównym zagrożeniem jest nie sam produkt, ale sposób, w jaki trzeba go zastosować, czyli masaż. Jak wiadomo zabieg masażu znacznie zwiększa przepływ krwi w klatce piersiowej, co może pobudzić komórki nowotworowe. Podsumowanie Jak widać dużo więcej jest zalet niż wad stosowania kremu. Jednak podsumowując do najważniejszych z nich należą:
 • Naturalny sposób korekcji kształtów piersi.
 • Wyrównuje asymetryczne ułożenie piersi.
 • Może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry.
 • Największą zaletą jest jego 100% naturalność.
 • Prawie 90% kobiet jest zadowolonych z sukcesów, które osiągnęły za pomocą kremu Bust Size.
 • Krem ma konsystencję bardzo delikatną, szybko się wchłania i nie pozostawia żadnych tłustych plam, w przeciwieństwie do innych tego typu produktów.
 • Unosi biust, nadając mu piękny, zaokrąglony oraz wyraźnie podkreślony kształt.
 • Jest to produkt uniwersalny i odpowiedni dla kobiet w każdym wieku.
 • Krem działa ochronnie na skórę piersi i opóźnia procesy starzenia.

Czy maska Collamask Collagen Cream Maska jest naprawdę skuteczna? Nasi klienci wykonali test. Przeczytaj tutaj prawdziwe wyniki i doświadczenia.

Krem Collamask Cream to innowacyjny krem do pielęgnacji twarzy. Ten doskonały produkt do pielęgnacji skóry regeneruje i chroni skórę aż do najniższych warstw. Ten naturalny produkt kosmetyczny zawiera wyłącznie naturalne składniki. Są one bardzo ważne i w połączeniu z innymi składnikami, takimi jak alginian sodu i betaina, mają bardzo odświeżający wpływ na skórę twarzy.

Kollamask stosowany jest jako maska na twarz, głęboko oczyszczająca i relaksująca strukturę skóry. Pory są dokładnie oczyszczane, a obszary obciążone są specjalnie łagodzone i zaopatrywane w ważne składniki odżywcze.

Dzięki regularnej pielęgnacji tym kremem, niektóre kobiety mogą zaoszczędzić sobie obowiązkowego comiesięcznego lub nawet tygodniowego pobytu w salonie kosmetycznym na pielęgnację twarzy. Kompatybilność i aplikacja na wszystkie rodzaje skóry jest wielką zaletą, dzięki czemu kobiety z podrażnioną i wrażliwą skórą mogą również opadać na krem Collamask!

Sekretem jest opatentowana formuła, która pomaga skórze twarzy osiągnąć lepsze nawilżenie i strukturę, a poszczególne warstwy skóry są również trwale pielęgnowane. Efekt napinania skóry można wykryć w ciągu pierwszych kilku tygodni od regularnego stosowania. Celem powinno być nadanie użytkownikowi świeższego uczucia i stopniowe postrzeganie pozytywnych właściwości tego produktu do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej przed własnym lustrem.

Jest to doskonały i niedrogi substytut kosztownych i zazwyczaj nieskutecznych zabiegów kosmetycznych w salonie kosmetycznym. Spektakularna surowica przeciwzmarszczkowa, bezpieczna w użyciu i składająca się z czystych naturalnych składników.

Dużą zaletą kremów Collamask jest to, że można go stosować w domu we własnej wannie. Oszczędza to nie tylko cenny czas, ale również pieniądze! Większość kobiet w życiu zawodowym ma stresujące życie codzienne, rodzinę, dzieci, gospodarstwo domowe itp.

Dzięki tej przystępnej cenowo maseczce do gładkiej skóry twarzy, pierwsze oznaki sukcesu będą widoczne już po 2 tygodniach i bez większych wydatków. Niektóre z nieco mniejsze zmarszczki twarzy będą ledwo zauważalne, a nawet głębsze zmarszczki zostaną znacznie zredukowane dzięki sensacyjnemu efektowi wygładzania.

Kompozycja tego kremu kolagenowego pozwala zarówno młodym, jak i starszym kobietom na stosowanie Collamask. Skóra nabiera nowego kształtu, a po pierwszych kilku aplikacjach skóra staje się bardziej miękka i jędrna.

Dzięki jego równomiernemu naniesieniu tworzy się warstwa ochronna, która przenika do głębokich warstw skóry i zapewnia jej trwałą wilgotność. Zapewnia to doskonałą ochronę skóry twarzy, zwłaszcza w okresie zimowym, zarówno przed zimnym zimowym powietrzem, jak i bardzo suchym powietrzem w ogrzewanych pomieszczeniach. Doskonały środek zwalczający suchą i kruchą skórę twarzy.

Serum to ma również działanie detoksykujące na organizm ludzki. Dla każdego rodzaju skóry, niezależnie od tego, czy jest ona normalna, sucha czy zbyt tłusta, przed rozpoczęciem innych działań odczuwalny będzie efekt odświeżający. Doskonały krem kolagenowy doskonale pielęgnuje skórę twarzy, a nawet przebarwienia skóry w poszczególnych obszarach można zredukować dzięki doskonałemu kremowi kolagenowemu.

Jeśli chcesz spróbować tego anti-aging maska krem kolagenowy jest tylko oferta rabatowa:

Tylko na krótki czas: 50% zniżki

Do zamówienia z rabatem

Zawartość wilgoci w skórze twarzy jest niezwykle ważna, aby wyglądać świeżo i przeciwdziałać zmarszczkom. Zawarty w produkcie kolagen wspomaga wchłanianie składników odżywczych przez skórę i trwale wzmacnia jej strukturę.

Zawarty w kolamask kompleks aminokwasów odgrywa ważną rolę w spowolnieniu procesu starzenia się skóry. Zawiera również alginian sodu i betainę. W połączeniu z dodatkiem wysokiej jakości olejów roślinnych chroni to skórę przed odwodnieniem w wyjątkowy sposób, a jednocześnie zapewnia jej wyjątkową pielęgnację. Błękitna glina to skuteczny sposób na zmniejszenie podrażnień skóry. Dzięki temu skóra staje się bardziej czysta, a pory coraz mniejsze.

Doren, 28 lat.

Po pierwszych małych zmarszczkach, jakie prawdopodobnie spowodowane są moim częstym śmiechem, byłem trochę przerażony. Tak młody, a potem taki! Po wielu badaniach odkryłem, że nie jestem gotowy na klinikę kosmetyczną itp.